Co se chystá nebo na čem už pracuji?

Univerzální/spínaný vstup

Kromě čidel měřících konkrétní veličiny chci udělat také čidlo, které bude mít jen volné vstupy reagující podobně jako tlačítka. Půjde to použít například na magnetickou kontrolu zavření oken a dveří (čili v podstatě bezpečnostní zařízení), nebo na ovládání od jiných zařízení.

WiFi Teploměr s více výstupy/relé

Postavím WiFi Teploměr s až čtyřmi výstupy, které budete moci nezávisle ovládat, ať už ručně nebo automaticky podle naměřených veličin.

Časový plán pro termostat

Dnes pravidla pro termostat neznají čas, platí pořád. Do budoucna chystám plně časově programovatelná pravidla s denním/týdenním režimem.

Lepší propojení webu s teploměrem

Dnes se pravidla pro termostat musejí nastavovat přímo ve WiFi Teploměru. Do budoucna chystám možnost vzdáleného programování přes server www.teploty.info.

Bezdrátová čidla

Pokud v bytě/domě nemáte starou telefonní či počítačovou síť, která se dá využít k natažení sítě čidel pro WiFi Teploměr, může být vrtání zdí a tahání kabelů k čidlům pracné a nešikovné. Proto vyvíjím bezdrátová čidla teploty, vlhkosti a dalších veličin. Půjdou použít například i ke kontrole zavření oken či dveří.

Zájemci o WiFi Teploměr prosím pošlete email na info@teploty.info, můžeme podle požadavků upřesnit konfiguraci.