Čidla pro WiFi Teploměr

Všechna níže uvedená čidla se dají připojit v libovolném počtu a kombinaci k jednomu WiFi Teploměru. Způsob propojení do sítě je popsán tady.

Čidlo teploty DS18B20

Klasické/standardní digitální čidlo, kalibrované ve výrobě, přesné, funkční v rozsahu -55 ℃ až +125 ℃. Dostupné buďto jako holý čip v pouzdru TO-92, anebo vodotěsné provedení v kovové trubičce o průměru 6 mm a délce 50 mm, s kabelem o délce 1 metr.
Pro měření teplot kapalin v potrubích je běžné čidlo připevnit k trubce a tepelně zaizolovat - funguje to dobře a měří rychle.
Cena: 30 Kč (holé čidlo), 60 Kč (vodotěsné čidlo s kabelem), 150 Kč (čidlo s připájeným kvalitním konektorem)

Čidlo vysoké teploty s termočlánkem

Převodník z termočlánku na sběrnici pro WiFi Teploměr plus standardní termočlánek pracující v rozsahu 0 - 600 ℃ . Funguje i s jinými termočlánky typu K, až do 1000 ℃. Unikátní řešení za 750 Kč.

Čidlo relativní vlhkosti vzduchu a teploty

Přesné digitální čidlo měřící relativní vlhkost vzduchu v celém rozsahu 0 - 100 %. Dále velmi přesně měří teplotu vzduchu. Elegantní provedení. Určeno do interiérů, nemá moc rádo zimu. Výjimečné řešení za 750 Kč.

Čidlo koncentrace CO2

Přesné digitální čidlo měřící koncentraci CO2 v ovzduší obytných místností - velmi vhodné do ložnic, pracoven a dalších místností, kde delší dobu pobývají lidé. Zvýšená koncentrance CO2 totiž vede k únavě, bolestem hlavy a dalším nepříjemným věcem. Je proto důležité včas vyvětrat, což napoví právě měření pomocí tohoto čidla a WiFi Teploměru. Převratné řešení za pouhých 1390 Kč (zdaleka nejlevnější na trhu).